Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Tarihi taş evleri, rüzgâr sörfü ve muhteşem güzelliğiyle Ege'nin incisi olan Alaçatı'da eşsiz tatları ve leziz yemekleri deneyebileceğiniz sıcacık bir aile işletmesidir Fahri'nin Yeri... 
 
Alaçatı Balıkçı barınağında, 1993 yılında bu serüvene salaş bir restoran olarak başladığımızda yaklaşık 90 kişiyi ağırlayabiliyor ve misafirlerimize 3-4 balık çeşidiyle; 10-15 farklı meze sunabiliyorduk. Şimdilerde ise yıl boyunca hizmet veren restoranımızda 45 çeşit soğuk, 35 çeşit sıcak meze ve mevsime göre özenle seçilen deniz ürünlerimizle günlük yaklaşık 350 kişiyi ağırlıyoruz.
 
Restoranımızın kurucusu olan babam Fahri Varhan, 24 yıllık deneyimini hem çalışanlarına, hem de küçük yaşlarda bana aktararak çekirdekten yetişmemize sebep oldu. O günden bugüne, kurumsallığı aile sıcaklığı ile birleştirerek, misafirlerimize kendilerini hep özel hissettirdik. 6 yaşından beri restoranda ayrım yapmaksızın her işi yaparak babamla omuz omuza verip Fahri'nin Yeri'ni baştan yarattık. 2004'ten sonra iş yemekleri, özel davetler ve toplantıların aranılan ismi olduk. Denizle martıların buluştuğu muhteşem manzaramızla da gönülleri fethetmeyi başardık.
 
Port projesinin başlaması bizim için de güzel bir adım oldu. Müşteri portföyümüzü oluşturup yolumuza daha sağlam adımlarla devam ettik. 2014 yılında işleri babamdan tamamen devraldım. Birtakım değişiklikler yapıp, farklı sunumlarla dünya lezzetlerini misafirlerimizin beğenisine sunduk. Güler yüzlü, samimi ve eğitimli personelimizle siz değerli dostlarımızın mekanımızda güzel ve keyifli zaman geçirmesi her zaman önceliğimiz oldu. Sizlerin memnuniyeti ile bizler de mutluluk duymaya devam edeceğiz. 
Bu Firma 1076 defa incelenmiştir.

YUKARI